Brandovaný adventní wellbeing kalendář

Pořiďte svým zaměstnancům skvělý dárek na předvánoční čas - adventní kalendář plný skvělé a kvalitní čokolády. Navíc je na každý den připravená drobná wellbeing aktivita.

850 Kč
Dostupnost: Skladem
Brandovaný adventní wellbeing kalendář

Detailní popis produktu

Představujeme čokoládový adventní kalendář se sbírkou kartiček s aktivitami zaměřenými na wellbeing. Tento výjimečný kalendář je navržen tak, aby zvýšil radost ze svátečního období spojením potěšení z lahodných čokoládových dobrot s promyšlenými aktivitami, které mají za cíl posílit celkovou pohodu vašich zaměstnanců.

Klíčové rysy:

  1. Vysoce kvalitní čokoláda: Nechte se každý den v prosinci překvapit novou a mnohdy neobvyklou chutí prvotřídní čokolády od Steiner & Kovařík. Často doplněné i o superpotraviny jako moringa, borůvky, acai a mnoho dalších. 

  2. Kartičky s wellbeing aktivitami: Na rozdíl od tradičních adventních kalendářů přináší tento výrobek vašim lidem extra smysl. Kromě čokolády naleznete sadu kartiček s úkoly, které vychází z vědeckých studií a přináší inspiraci v tom, jak o sebe pečovat a zvyšovat svůj celkový wellbeing nejen během svátečního období.

  3. Brandovaný dárek pro zaměstnance: Design produktu je vyveden ve vašich barvách a nese vaše logo. Slouží tak jako perfektní dárek pro vaše lidi.

Objevujte s tímto unikátním produktem radost z malých věcí, vychutnejte si každý čokoládový okamžik a pěstujte pocit klidu i během často rušných vánočních dní. 

Kdo je čokoládovna Steiner & Kovařík?

Jsme rodinná firma, milujeme čokoládu a design. Jsme Steiner & Kovarik – Silvie & Petr – vyrábíme pro vás nejlepší a nejkrásnější čokoládu, jakou dovedeme již od roku 2005 a nejen to. Snažíme se vás neustále překvapovat novými, mnohdy neobvyklými chutěmi a kombinacemi, a přinášíme vám sále více superpotravin jako je moringa, borůvky, acai nebo hlíva ústřičná a mnohem více.

Naše čokolády Steiner & Kovařík se prodávají i za hranicemi České republiky. Kromě šesti obchodů v Praze můžete potkat naši čokoládu například v Německu, ve Španělsku, v Japonsku či v Ománu, kde naši čokoládu dodáváme do paláce samotného Sultána.

Už od počátku našeho čokoládového příběhu máme velký sen: Sdílet naši vizi o kvalitní a povznášející čokoládě s co největším počtem lidí. Proto chceme tuto vizi se srdcem na dlani představit světu.


 Ceník při odběru většího množství kusů:

Počet kusů Cena za jednotku*
0 - 30 850,- Kč
31 - 50 840,- Kč
51 - 100 800,- Kč
101 - 200 750,- Kč
501 - 1000 710,- Kč

 

Při objednání takového množství kusů, které má nárok na slevu, upravíme cenu na faktuře po odeslání objednávky. Uhraďte prosím až upravenou fakturu.