Podpoř svůj spánek na maximum

Spánek je klíčová část našeho fungování. Pomáhá nám vyrazit energicky do každého následujícího dne. Proto kromě dodržování spánkové hygieny můžeme svůj spánek podpořit také dalšími způsoby a doplňky, které používají lidé po celém světě.

1 683 Kč
Dostupnost: Skladem
Podpoř svůj spánek na maximum

Detailní popis produktu

Co v balíčku na podporu spánku najdete?

Ashwagandha

Ashwagandha je také nazývána indický ženšen. Je využívána a oceňována po staletí pro své pozitivní uconnky na lidskou fyziologii i psychiku.

  • Přispívá ke zmírnění stresu a regulaci kortizolu, hormonu dlouhodobého stresu 
  • Podporuje kvalitu spánku a regeneraci
  • Podporuje sportovní výkon 
  • Podporuje zdraví kardiovaskulárního systému
  • Optimalizuje funkci našeho mozku a kognitivní kapacity

Noční magnesium s bylinami 

Magnézium se tradičně používá pro relaxaci před spánkem. Tato unikátní kombinace night magnesium podporuje účinky Magnesia směsí bylin a výtažku pro nadstandardně dobré účinky. 

  • Relaxuje a uvolňuje stažené svaly
  • Dodává vysokou dávku magnesia - 4. Nejdůležitějšího minerálu
  • Obsahuje theanin, extrakt z mučenky 
  • Obsahuje unikátní látku 5-HTP, která podporuje tvorbu serotoninu, takže působí podporu nálady a podporuje dále tvorbu spánkového hormonu melatoninu.

Praktická spánková maska 

Znáte ten pocit, když se ráno doma nebo dokonce v letadle vzbudíte a zjistíte, že vaše spánková maska vůbec není na vašem obličeji?   

Ohromnou výhodou této masky je to,že prostor kolem očí je vystlán pružným molitanem, maska tedy přilnavě a pohodlně dosedne na váš obličej a aniž ba vás tísnila udělá pro vaše oči relaxační prostředí úplné tmy. 

Proto tuto masku používají odborníci na mentální hygienu, mindfullness, relaxační cvičení, holotropní dýchání a samozřejmě spánkovou hygienu.

Dobrou noc – Bylinná směs, 50 g

Nať meduňky, chmel, kořen kozlíku, květ pomeranče, nať mateřídoušky, květ heřmánku a nať třezalky.

Spánkových tipů je opravdu hodně, těch funkčních bude už méně. Přinášíme vám ty prověřené, Tento spánkový čaj na lepší spánek, který má holistické složení. To znamená, že v něm nenajdete jen jednu bylinku, ale hned několik, které mají synergický účinek, právě na kvalitu spánku.

Kdo je tým Doplňse.cz

Tým Doplňse, se skládá z výživových poradců, z trenérů i trenérek, z koučů, konzultantů biohackingu, podnikatelů a dalších odborníků, primárně soustředěných na oblast kvality zdraví a životního stylu. Většinu svého života zasvětili studiu a praxi v těchto oblastech. Zkušenosti a vědomosti se rozhodli spojit a sdílet tak to nejlepší co ví v oblasti lidského zdraví. Informace mají hodnotu, jen když jsou sdílené s ostatními.