Dobrokniha

Máte špatnou náladu? Udělejte dobrý skutek a zlepšete den sobě i druhým! V Dobroknize najdete inspiraci na 100 dobrých skutků, které můžete snadno vykonat.

349 Kč
Dostupnost: Skladem
Dobrokniha

Detailní popis produktu

Máte špatnou náladu? Udělejte dobrý skutek a zlepšete si den. Podle výzkumů z pozitivní psychologie se díky dobrým skutkům cítíme spokojenější. 

Ukázku z knihy v pdf najdete zde.

Pomáhejte druhým

Navíc pomoct druhému člověku je dobré už samo o sobě, co říkáte? V Dobroknize najdete inspiraci na 100 dobrých skutků. Můžete ji používat sami, nebo s ní hrát putovní hru - půjčovat si ji mezi přáteli a známými a dělat dobré skutky společně či vykonat několik dobrých skutků a vyslat knihu do světa. Co myslíte, kam až se dostane?

Historie Dobroknihy

Její vznik se datuje již do roku 2021, kdy jsme do světa vypustili 21 výtisků této knihy. Zdarma jsme je rozdali v Česku a na Slovensku a čekali, co se stane. Byli jsme nadšeni vašimi ohlasy a zájmem se zapojit do této výzvy. Proto jsme se nyní v roce 2022 Dobroknihu rozhodli vypustit i volně k prodeji. Aby každý, komu je její myšlenka blízká, mohl mít po ruce nástroj, jak udělat svět o trošičku lepší. Každý dobrý skutek v nás vytvoří malou radost, která zůstane. To je i misí našeho nakladatelství. Přejeme tedy, ať těch radostí máte co nejvíce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
Formát: A6 (105 x 148 mm)
Vazba: kroužková
Počet stran: 110
ISBN:: 978-80-88331-26-1
Papír: 100% recyklovaný