AppBlock - Blokujte rušivé aplikace pro maximální produktivitu

Darujte vašim zaměstnancům více volného času a zvyšte jejich produktivitu díky AppBlocku. AppBlock jim umožňuje blokovat libovolné rušivé aplikace a tak zvýšit produktivitu. Pomůže jim změnit návyky s telefonem a umožní se lépe soustředit na věci, které mají smysl, jako je rodina a přátelé. 
 
Aplikaci můžete stáhnout zdarma zde:
appstore    googleplay
699 Kč
Dostupnost: Skladem
AppBlock - Blokujte rušivé aplikace pro maximální produktivitu

Detailní popis produktu

Optimalizace produktivity vašeho týmu s AppBlockem

Chcete zvýšit produktivitu svých zaměstnanců a zároveň nabídnout přidanou hodnotu pro jejich work-life balance? AppBlock představuje ideální řešení. Tato aplikace umožňuje jednotlivcům kontrolovat svůj čas strávený na smartphonech tím, že jim dovoluje blokovat vybrané aplikace a webové stránky v telefonu. Bez rušivých oznámení, čímž mohou efektivněji pracovat a věnovat více času svým osobním zájmům.

RYCHLÉ BLOKOVÁNÍ 

Jednoduchý nástroj pro zaměstnance, kteří chtějí rychle omezit přístup k vybraným aplikacím během pracovního dne. Nečekaná schůzka? Žádný problém!

PLÁNOVANÉ BLOKOVÁNÍ 

Umožňuje, aby si každý v týmu nastavil specifické časy, kdy se mají vybrané aplikace blokovat. Například během pracovní doby nebo pracovních schůzek. Je možné blokovat aplikace i na základě polohy nebo nastavit limit použití.

PŘÍSNÝ MÓD
 
Tato funkce je jedním z nejoceňovanějších nástrojů našimi uživateli. PŘÍSNÝ MÓD jim umožňuje efektivně čelit pokušení a zamezit přístup k vybraným aplikacím. Díky tomu mnozí dosáhli trvalé změny ve způsobu, jakým tráví čas na svém telefonu, a zvýšili svou produktivitu a dokázali získat více volného času díky omezení sociálních sítích a her.

AppBlock pro Google Chrome! 
Zvyšte produktivitu svého týmu i na desktopu. Stáhněte si naše rozšíření pro Chrome a minimalizujte rušení.
 

Ochrana soukromí vašeho týmu je na prvním místě AppBlock respektuje soukromí vašich zaměstnanců. Používá rozhraní Screen Time API pro blokování, ale neshromažďuje ani nesdílí osobní data uživatelů. Ani vy neuvidíte, jak vaši zaměstnanci používají AppBlock a které aplikace blokují.
 

 

 Ceník při odběru většího množství licencí:

Počet licencí Cena za jednotku* Sleva
0 - 10 699,- Kč 0 %
11 - 50 629,- Kč 10 %
51 - 100 594,- Kč 15 %
101 - 500 559,- Kč 20 %
501 - 1000 454,- Kč 35 %

* licence je platná na 1 rok 

Při objednání takového množství licení, které má nárok na slevu, upravíme cenu na faktuře po odeslání objednávky. Uhraďte prosím až upravenou fakturu.